Oferta

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Spawamy metodą
MIG/MAT, TIG, MMA

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Stal czarna, nierdzewna,
aluminium i inne stopy metali

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Z dojazdem do klienta
i stacjonarnie

Zleć nam realizację Twojego projektu

KOMPLEKSOWA OFERTA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Mamy duże doświadczenie w obróbce metalu i spawaniu metodami MIG/MAG, TIG i MMA. Przyjmujemy zlecenia na produkcję bram ogrodzeniowych, schodów, i balustrad, a także mebli metalowych. Podejmujemy się napraw sprzętu rolniczego i ciężkiego sprzętu budowlanego. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami.

Spawanie TIG

Spawanie metodą TIG charakteryzuje się wyjątkowo estetyczną i czystą spoiną o wysokiej jakości. Umożliwia spawanie aluminium, stali nierdzewnej, miedzi, niklu czy tytanu. Jej zaletą jest możliwość łączenia różnorodnych materiałów bez ryzyka uszkodzenia żadnego z nich. 

Metoda TIG umożliwia pełną kontrolę nad jakością i wyglądem spoiny. To sprawia, że ostateczny efekt jest w dużej mierze uzależniony od doświadczenia i umiejętności spawacza. W przeciwieństwie do innych metod TIG nie wymaga użycia dodatkowego materiału do wytworzenia spoiwa – drut spawalniczy stosuje się tylko w wyjątkowych przypadkach.

Metoda TIG najczęściej stosowana jest tam, gdzie estetyka stanowi kluczową wartość, a sama spoina nie może posiadać odprysków. Idealnie sprawdzi się też w przypadku spawania cienkich blach (nawet grubości 0,5 mm). Dodatkowo – bez szkody dla jakości spoiny – może być stosowana w trudno dostępnych miejscach lub w wymagających warunkach np. na wysokości. TIG najczęściej wykorzystywany jest podczas budowy rurociągów i zbiorników oraz w przemyśle lotniczym, samochodowym i kosmicznym.

Zrealizujemy Twoje zlecenie najlepiej

zLEĆ NAM PROJEKT!

Masz wątpliwości?
Skorzystaj z darmowej konsultacji!