Oferta

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Spawamy metodą
MIG/MAT, TIG, MMA

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Aluminium, stal czarna,
nierdzewna i inne stopy metali

spawanie Suwałki Olecko Augustów Jeleniewo

Z dojazdem do klienta
i stacjonarnie

Zleć nam realizację Twojego projektu

KOMPLEKSOWA OFERTA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Mamy duże doświadczenie w obróbce metalu i spawaniu metodami MIG/MAG, TIG i MMA. Przyjmujemy zlecenia na produkcję bram ogrodzeniowych, schodów, i balustrad, a także mebli metalowych. Podejmujemy się napraw sprzętu rolniczego i ciężkiego sprzętu budowlanego. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami.

Spawanie MMA (spawanie elektrodą otuloną)

Metoda MMA umożliwia spawanie w każdej pozycji i warunkach, również pod wodą lub na wysokościach. Ze względu na stałą zmienność długości elektrody oraz konieczność ciągłej kontroli, wymaga od spawacza dużego doświadczenia i umiejętności. Spawanie elektrodą otuloną jest najbardziej uniwersalną metodą spawania. Umożliwia spawanie stali niestopowych i stopowych, miedzi, żeliwa i niklu. Spoiny, które powstają metodą MMA mają bardzo dobre właściwości mechaniczne i posiadają wysoką jakość. Dodatkową zaletą jest możliwość zespawania ze sobą różnych gatunków i rodzajów metali i stopów.

Spawanie MMA najczęściej stosowane jest przy spawaniu rurociągów i instalacji budowlanych, konstrukcji stalowych w przemyśle stoczniowym oraz w miejscach o trudnym dostępie i warunkach pracy.

Zrealizujemy Twoje zlecenie najlepiej

zLEĆ NAM PROJEKT!

Masz wątpliwości?
Skorzystaj z darmowej konsultacji!